Top

Hakkımızda

Şirketimiz 2006 yılında Dinamik Elektrik ve Makina adıyla Çorlu' da öncülüğünü üstlendiği otomatik kapı sistemleri ile hizmete başlamıştır. Günümüzde Otamakik kapı sistemleri üzerine üretim ve montaj faaliyetleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ve yılların verdiği iş deneyiminin ışığında dünya çapında kendini kanıtlamış lider markaların yüksek kaliteli ürünlerini uzman ekibimiz vasıtasıyla güvenilir ve uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunmaktadır.

Misyon ve Vizyon

Misyon; Türkiye endüstriyel otomasyon sektörünün gelişim ivmesini de aşarak dünya standartlarında, müessesesel müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayabilen kullanıcı arkadaşı ve fonksiyonel analiz eder üretmek; daimi gelişen ve fark yaratan ürünlerimizle müşterilerimizin rekabetçi koşullara hızlı ve tesirli bir şekilde alışmalarını sağlamaktır.

Vizyon; Endüstriyel Otomasyon sektörünün ülkedeki gelişim ivmesini de aşarak dünya standartlarında bir firma olmayı umut ediyoruz. Bu minvalde, toplumsal olarak yararlı olabilmeyi, tabiata ve insana değer vermeyi unutmadan müessesesel ve ferdi müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayabilmeyi, kullanıcı arkadaşı ve fonksiyonel analiz eder üretebilmeyi, daimi gelişen, fark yaratan ürünlerimizle de müşterilerimizin rekabetçi koşullara hızlı ve tesirli bir şekilde alışmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

- Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özgün hizmet sunmak, doğru çözümler üretmek,

- Şartlar nasıl olursa olsun her koşulda kaliteli ve güvenilir iş teslimatı yapmak,

- Kalite sürekliliğini her hizmette daha iyiye götürmek ve gelişmek,

- Önceliğimiz her zaman temel ilkelerimizden sapmamak,

- Kalite politikamızda, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün kaliteli, tanınan ve güvenilir firması olmak.